Skrydžiai į JAV

Lėktuvų bilietus į JAV įsigysite labai paprastai – užteks vos paspausti mygtuką pasirinktos įmonės tinklapyje. Tačiau pasiūlymų į šią šalį apstu visur. Taigi prieš įsigyjant bilietus reikėtų pagalvoti, iš kurio miesto labiausiai apsimoka keliauti!

Vilnius, Kaunas ir Palanga – trys Lietuvos miestai, siūlantys lėktuvų bilietus į šį kraštą. Tačiau reikėtų pasvarstyti: gal pakeliui norėtumėte aplankyti ir kaimyninę Latviją? Pasiūlymas yra tikrai vertas dėmesio. Būtent iš Rygos lėktuvų bilietai dar pigesni, o skrydžiai patogesni ir greitesni, nes išvengiama persėdimų.

Kelionių bendrovių, siūlančių skrydžius į JAV, apstu visur, todėl kelionė į šį svajonių kraštą gali būti prieinama kiekvienam. Pigius bilietus nuo šiol kiekvienas gali nusipirkti ir internetu. Tai yra puiki idėja dovanai, kuri tiks tiek artimam šeimos nariui, tiek atostogų pasiilgusiam draugui.

Paskutinės minutės skrydžiai – karšti pasiūlymai iš Vilniaus, Kauno ar Palangos – siūlomi beveik kasdien. Taigi jei norite ilguosius savaitgalius praleisti tikrai išskirtinai atitrūkstant nuo rutinos ir kompiuterio ekrano, tai skubėkite naudotis pasiūlymais! Bilietai į Atlanto vandenyno skalaujamų krantų šalį išgraibstomi rekordiniu greičiu.

Nesnauskite ir skubėkite pasinaudoti pigių skrydžių pasiūlymais bei pradėkite planuoti atostogas!

Skrydžiai į JAV

Skrydžiai iš JAV