Turizmas JAV

JAV turizmas klesti

Jungtinės Amerikos Valstijos – valstybė milžinė, kurioje telpa visi metų laikai, skirtingi žmonės, kultūros, šimtai lankytinų objektų, istorinių paminklų, gamtos didybės įrodymų. Šalis yra viena iš įtakingiausių visame plačiajame pasaulyje, todėl ir lankytojų kiekvienais metais sulaukia neįtikėtinai daug. Jau nuo XIX amžiaus pabaigos prasidėjo gyventojų keliavimas tarp miestų, taip turizmas tapo ne tik kultūriniu reiškiniu, bet ir gaja industrija. Pirmi traukos miestai buvo Vašingtonas, San Fransiskas, Niujorkas, Bostonas, Čikaga ir Filadelfija. Šalies turizmui didžiulę įtaką padarė demokratijos iškilimas, o antra banga prasidėjo po oro kelionių išpopuliarėjimo. Dabar Amerika yra antra valstybė po Prancūzijos. Prancūzija pritraukia didžiausią žmonių kiekį ir yra pirma pagal gaunamas pajamas iš užsienio keliautojų. JAV turizmas klesti, nes gerėja keliavimo sąlygos, o ir kas nenorėtų išvysti vienų iš žymiausių pasaulio lankytinų vietų. Tad ir jūs nepraleiskite progos ištyrinėti galimybių ir svajonių krašto Amerikos!

Turizmas JAV

Amerika yra didžiulė, ją sudaro net penkiasdešimt valstijų, o kiekvienoje iš jų gausu lankytinų objektų ir vietos įžymybių. Tad keliaujant kyla problema pasirinkti norimą kraštą. Žinoma, apvažiuoti ir ištyrinėti visą šalį reiktų ne vienos savaitės. Jei neturite tiek laiko, siūlome rinktis vieną ar kelis Valstijų regionus. JAV skirstoma į dešimt skirtingų regionų, visi jie išplėtoję turizmo rinką ir turi, ką pasiūlyti nuotykių ištroškusiems keliautojams. Kiekviename regione yra žymesni miestai arba visos valstijos ir jos yra suskirstytos į turizmo rajonus. Kas tai yra? JAV turizmo rajonai, dar vadinami turizmo gerinimo rajonais, tai yra vietos, kuriose rinka orientuota į turizmo sferą – viešbučius, kavines, restoranus, pramogų parkus, barus, klubus. Šiuose rajonuose organizuojamos akcijos ir renginiai, kuriais siekiama pritraukti keliautojus ir paremti vietinį verslą. Visa tai yra pritaikyta šalies svečių norams ir poreikiams. Kad būtų užtikrinta nepriekaištinga kokybė ir rinkos plėtra, turizmo srityje dirbančius verslininkus saugo įstatymai ir valstybė teikia paramą.

Pagrindiniai JAV turizmo rajonai yra:

  • Kalifornija,
  • Montana,
  • Nevada,
  • Vašingtono valstija.

Tad, jei nuspręsite aplankyti Jungtines Amerikos Valstijas, tikrai nenusivilsite, nes viskas bus pritaikyta pagal jūsų norus ir poreikius.

Skrydžiai į JAV

Skrydžiai iš JAV