Savaitgalis JAV

Vienam savaitgaliui – vienas JAV miestas

Šiais laikais mes vis labiau skubame ir susiduriame su laiko stoka. Tačiau pritarsite, jog persidirbimas kenkia produktyvumui ir santykiams su žmonėmis, o ką jau kalbėti apie kylančias sveikatos problemas... Kad to išvengtumėte, skirkite laiko sau – palikite rutiną ir darbus bent savaitgaliui. O kaip geriausiai pailsėti? Keliaujant! Mes turime jums idėją – savaitgalio kelionės Jungtinėse Amerikos Valstijose! Sakote neįmanoma? Mes sakome, kad dar ir kaip įmanoma, ypa

kai tokios žemos lėktuvų bilietų kainos. Žinoma, jei vykstate tokį tolimą atstumą, skrydis užims daug laiko, bet nustebsite, kaip kokybiškai ir produktyviai atsipūsite garsiojoje Amerikoje. Grįžę padarysite įspūdį kolegoms ir artimiesiems neįtikėtinais pasakojimais ir smagiomis lauktuvėmis. Tad meskite sau iššūkį ir pirmyn ilsėtis į JAV! Mūsų patarimas – skrydžiai visuomet bus pigesni, jei juos įsigysite likus bent pusmečiui iki išvykimo, tačiau tarpatlantinėms kelionėms dažnai siūlomi paskutinės minutės ar akcijų pasiūlymai. Todėl būkite budrūs ir radę laisvą minutę patikrinkite skrydžių kompanijų interneto puslapius ir gal būtent jūs pagriebsite neįtikėtinai pigius bilietus į Ameriką.

Savaitgalis JAV

Savaitgalio kelionės populiarėja, nes tai yra puikus būdas atitrūkti nuo kasdieninių darbų ir rutinos. Daugelis lietuvių renkasi trumpas atostogas praleisti gimtinėje arba artimosiose Europos valstybėse, bet jūs būkite išradingesni ir skriskite į Jungtines Amerikos Valstijas! Skamba labai nutrūktgalviškai! Žinoma, kelionė tolima, tad ir planuoti ją turėtumėte iš anksto. Siūlome išsirinkti vieną miestą, kuriame praleisite visą laiką ir taip neskubant pamatysite daugiau. Aišku, kad pasirinkti vieną miestą iš tokios gausybės Amerikos garsenybių yra sunki užduotis. Toliau pateikiame rekomendacijas.

Miestai, kuriuos rekomenduojame aplankyti:

  • Niujorkas – pasijauskite, lyg Woody Allen filme tyrinėdami prabangias Manhatano gatves, atsistokite Time Square viduryje, sustokite puodelio kavos Centriniame parke.
  • Las Vegasas – jei ieškote siautulingų pramogų, tai šis miestas jums tiks puikiai – šokiai, muzika, šviesos ir, žinoma, lošimo namai.
  • Majamis – miestas, kuriame visus metus lepina karšta saulė, o atgaivina Atlanto vandenyno bangos.
  • Vašingtonas – šalies sostinė, kurioje galėsite susipažinti su Amerikos istorija.
  • Holivudas – Žvaigždžių šlovės alėja ir garsiausios kino produkcijos kompanijos. Taip patys pasijusite lyg filme.

Skrydžiai į JAV

Skrydžiai iš JAV