Lietuva – Amerika

Stebinantis maršrutas Lietuva–Amerika

Ieškote naujo nuotykio? Išbandykite kelionę į Jungtines Amerikos Valstijas ir patirkite nepamirštamų akimirkų ir pačių neįtikėtiniausių nuotykių! Juk visi bent kartą gyvenime esame pagalvoję, kaip įdomu ir nerealu būtų nuvykti į šalį, kurią matome beveik kiekviename filme ar seriale... Tai – ne tik nepaprastai garsus, bet ir labai įdomus kraštas.

Keli faktai apie JAV, kuriuos tikrai ne daug kas žino:

  • Kasmet Amerikoje parduodama daugiau negu 3 milijardai picų.
  • Pentagonas yra didžiausias biuro pastatas visame pasaulyje.
  • JAV įsikūrimo pradžioje šalies sostinė buvo Filadelfija, o ne Vašingtonas.
  • JAV iš Rusijos 1867 metais nusipirko Aliaską vos už 7,2 milijono JAV dolerių.
  • Iki 1836 metų Šv. Kalėdos Amerikoje buvo uždraustos.
  • Jungtinės Amerikos Valstijos neturi oficialios valstybinės kalbos.

Ir tai – tik keli stebinantys faktai, tad įsitikinkite patys, ir jau dabar pradėkite planuoti atostogas Jungtinėse Amerikos Valstijose!

Keli šimtai eurų – ir tu JAV

Lietuviai vis dažniau drąsiai renkasi tolimas keliones, o viena iš populiariausių krypčių – Jungtinės Amerikos Valstijos. Šalis garsėja tūkstančiais dalykų, todėl kiekvienam smalsuoliui svarbu viską pamatyti pačiam. Gal ir jus sudomins kelionė į svajonių kraštą – Ameriką? Kodėl gi ne, kai Lietuva–Amerika skrydžiai neįtikėtinai pigūs. Taip, sekite oro linijų skelbiamas naujienas ir bilietai į Ameriką iš Lietuvos jums kainuos vos kelis šimtus eurų, o dažnai net mažiau! Žinoma, iš gimtinės nėra tiesioginių tarpatlantinių skrydžių, bet drąsiai rinkitės maršrutus su persėdimu vienoje iš Europos valstybių. Lietuva–Amerika bilietai bus pigesni, jei jų ieškosite likus bent pusmečiui iki išvykos. Būkite budrūs ir gal jūs tapsite laimingaisiais, kurie gaus paskutinės minutės pasiūlymą į galimybių šalį Ameriką!

Skrydžiai į JAV

Skrydžiai iš JAV