Lėktuvų bilietai į JAV

Planuojate kelionę į JAV? Keliaujant į šį Atlanto vandenyno skalaujamą pasaulio karštą būtina susidaryti bent nedidelį kelionės planą. Kelionė į šią šalį – kur kas daugiau negu atostogos. Vos žengę pirmą žingsnį šioje šalyje, galite pasijusti tarsi sapne ar mylimiausiame filme. Kerintis kraštovaizdis labai skiriasi nuo mums įprasto horizonto. Kiekvienas šalies kampelis savaip unikalus: didingi gamtos stebuklai, stulbinantys miesto dangoraižių vaizdai.

Didysis kanjonas, Niagaros kriokliai, Havajų ugnikalniai ir ledynai – gamtos šedevrai, kuriuos aplankyti privalo kiekvienas, atkeliavęs pasigrožėti natūraliu grožiu. Trokštantys miesto šurmulio privalo užsukti į Centrinį parką, aplankyti Laisvės statulą ir galų gale užsukti į vakarėlių sostinę Las Vegasą.

Apsisprendusiems keliauti į Ameriką verta bilietus įsigyti iš anksto. Skrydžiai iš Vilniaus, Kauno ir Palangos parduodami visus metus. Bet rekomenduojama pirkti tada, kai lieka bent penki mėnesiai iki skrydžio. Tik taip sutaupysite pinigų, kuriuos galėsite skirti pramogoms šioje didelėje pasaulio valstybėje.

Labiausiai apsimoka lėktuvų bilietus pirkti ne vasaros sezonu. Ne tada, kai turistų srautai išauga kelis kartus, bet šaltesniu laikotarpiu – rudenį ar net žiemą. Būtent tada šių bilietų kainos būna kur kas mažesnės. Norintiems sutaupyti taip pat nepatartina bilietų pirkti ir šventiniu laikotarpiu, pavyzdžiui, per religines šventes, nes tada kainos pakyla dvigubai.

Kaip įsigyti lėktuvų bilietus? Viskas paprasta kaip dukart du. Vos keli mygtukų paspaudimai pasirinktos bendrovės interneto tinklapyje ir bilietai jau jūsų rankose!

Skrydžiai į JAV

Skrydžiai iš JAV