Muziejai JAV

Muziejai padeda pažintį šalį

Jungtinės Amerikos Valstijos yra milžiniška ir įspūdinga šalis, kurioje telpa kalnynai, upės, ežerai, miškai, dykumos ir sniegynai. Gyvenimas verda skirtingai kiekviename atskiros valstijos mieste norėdami apkeliauti ir detaliai susipažinti su kraštu turėtumėte kelionei skirti bent kelis mėnesius. JAV lankytinos vietos gali didžiuotis architektūros šedevrais – Empire State Building, Aukso vartų tiltas, Debesų vartai, Time Square. Neišdildomą įspūdį paliekančiais gamtos kūriniais: Ledyno nacionalinis parkas, Braiso kanjonas, Arkų nacionalinis parkas, Havajų ugnikalnių parkas. Apsisuks galva, o kad viską aplankytumėte reiks grįžti ne kartą! Nors lankytinų objektų labai daug, skirkite laiko garsiausiems krašto muziejams, galerijoms ir parodoms.

Muziejai JAV

Jungtinės Amerikos Valstijos – multikultūrinis kraštas, kadangi šalis nuo seno buvo žmonių iš kitų kraštų traukos objektas. Čia susipina skirtingos kultūros, požiūriai, kalbos, religijos ir papročiai. Jei norite bent dalele prisiliesti prie Amerikos ištakų ir unikalumo, tyrinėkite muziejus. Žinoma, norėdami aplankyti juos visus turėsite skirti bent kelis mėnesius. Bet iš pradžių aplankykite pačius žymiausius. JAV muziejai išsidėstę visose valstijose, bet daugiausiai jų rasite didžiuosiuose miestuose kaip Vašingtonas, Niujorkas, San Fransiskas, Los Angelas... Kad būtų lengviau apsispręsti pateikiame kelis žymiausių muziejų JAV pasiūlymus.

JAV muziejai:

  • Nacionalinis gamtos istorijos muziejus – turbūt visi esate girdėję apie garsų amerikiečių filmą „Naktis muziejuje“. Būtent Nacionalinio gamtos istorijos muziejaus kopiją matote filme. Ir tikrovėje tai yra milžiniška erdvė, kurioje dirba didžiausia mokslininkų grupė, o viduje eksponuojama net 500 milijonų gyvūnų, akmenų, fosilijų, augalų, žmonijos istorijos artefaktų pavyzdžių! Nudžiuginsime, nes įėjimas nemokamas!
  • Metropoliteno muziejus – tai didžiausias muziejus šalyje. Čia rasite istorijos, meno, mokslo, gamtos eksponatus. Iš viso jų yra daugiau negu 2 milijonai!
  • Vašingtono nacionalinė dailės galerija – čia galėsite apžiūrėti daugiau negu 141 tūkst. dailės ir meno kūrinių.
  • Modernaus meno muziejus – Niujorko centre įsikūręs muziejus, padaręs didelę įtaką moderniam menui.
  • Nacionalinis Amerikos indėnų muziejus – šioje įstaigoje saugomi eksponatai, kurie yra svarbūs indėnų kultūrai, menui, kalboms, gyvenimo būdui.

Skrydžiai į JAV

Skrydžiai iš JAV