Lankytinos vietos JAV

Dar prieš keletą metų kelionės už Atlanto atrodė taip sunkiai pasiekiamos, bet pasaulis globalėja ir galime laisvai keliauti, kur tik norime. Kodėl neišbandžius Jungtinių Amerikos Valstijų? Skamba neįtikėtinai? Tikrai ne, nes svajonių šalį pasieksite kaip niekada lengvai ir nebrangiai. Tad gal kitas atostogas praleisite būtent čia? Į ką vertėtų atkreipti dėmesį prieš pradedant planuoti kelionę? JAV yra labai didelė, ją sudaro net penkiasdešimt valstijų, kurios turi dešimtis miestų ir miestelių dėl to norėdami apkeliauti ir pamatyti viską sugaišite ne vieną savaitę. Siūlome išsirinkti kelias valstijas ar miestus ir jiems skirti visą atostogų laiką. Žinoma, apsispręsti be galo sunku – karštoji Kalifornija ar žymusis Niujorkas... O gal abu?

Išsirinkite, kas aktualiausia

JAV nepaprasta valstybė, kiekviena atskira valstija turi savo išskirtinius požymius, kultūrą ir tradicijas, tad lankantis atrodys, kad esate vis kitoje šalyje. JAV lankytinos vietos yra skirtingose šalies vietose ir jas apkeliauti reiktų bent mėnesio... Jei neturite tiek laiko, pasiūlysime išsirinkti kelis variantus.

Lankomiausios vietos JAV:

  • Volto Disnėjaus pasaulis – Floridos valstijoje esantis pramogų parkas, kurį žino turbūt kiekvienas... Garsaus kūrėjo vardu įsteigtas teminis parkas privers pasijusti kaip pasakoje, net jei ir esate suaugę.
  • Centrinis parkas – gamtos oazė vieno iš judriausių miestų centre – Niujorke. Apsilankykite čia ir pasijusite lyg Woody Alleno filme.
  • Laisvės statula – pirmas vaizdinys, ateinantis į galvą, kai pagalvojame apie JAV. Tai – vienas iš žymiausių laisvės ir demokratijos simbolių pasaulyje.
  • Aukso vartų tiltas – San Fransisko pažiba ir architektūrinis šedevras, jūs tiesiog privalote pervažiuoti šiuo tiltu.
  • Empire State Building – dar vienas architektūros stebuklas, vienas garsiausių iš verslo centrų pasaulyje.
  • Braiso kanjono nacionalinis parkas – įrodymas, kokia nepaprasta ir dieviška gali būti gamta. Čia pasijusite lyg stovėdami ant pasaulio krašto.
  • Havajai – dar abejojate, kad rojus žemėje egzistuoja? Po kelionės į Havajus abejonių neliks, nes tai pasakiška vieta, skalaujama žydrųjų vandenų ir pasipuošusi neapsakomo grožio gamta.
  • Alkatrazo kalėjimas – be galo intriguojanti vieta, slepianti mistiškiausias paslaptis ir istorijas.

Lankytinas vietas, esančias JAV, galima vardinti ir vardinti, nes jų tiek daug, kad vienos kelionės tikrai neužteks...

Skrydžiai į JAV

Skrydžiai iš JAV