Darbas JAV

Darbas JAV – proga pamatyti šalį

Jungtinės Amerikos Valstijos – galimybių ir šviesios ateities šalis. Jau nuo XIX amžiaus pradžios tūkstančiai emigrantų keliavo į Ameriką ieškoti geresnio rytojaus. Nors praėjo daug laiko, žmonės vis dar plūsta į JAV sezoniniams darbams ar pradėti naują karjerą. Žinoma, reikalaujama JAV žalioji korta ir vizos gali pakišti koją, bet kiekvienais metais vykdoma vadinamoji žaliosios kortos loterija. Ji net 50 tūkstančių žmonių atveria galimybę legaliai gyventi ir dirbti Jungtinėse Amerikos Valstijose. Kadangi kompanijos stengiasi veikti tarptautiniame lygyje ir noriai siunčia darbuotojus komandiruotėms į užsienį arba stažuotėms ilgesniam laikui, todėl patekti į JAV tampa lengviau. Lietuviai nėra išimtis ir vis daugiau mūsų tautiečių ateitį kuria už Atlanto. Žinoma, karjeros galimybių galima ieškoti ir savarankiškai, patogiausia – internetu. JAV darbo skelbimai skelbiami dažnai ir jie kviečia gyventojus iš viso pasaulio išbandyti jėgas Amerikoje naudojant trumpalaikę darbo vizą. Tad gal ir jūs rasite, kas siūlo darbą JAV, ir taip įgyvendinsite garsią amerikietiškąją svajonę!

Darbas JAV – papildomas uždarbis

Jungtinės Amerikos Valstijos laikomos galimybių ir inovacijų lydere. Joje gimė tokios garsios pasaulinio lygio įmonės kaip Coca Cola, McDonald‘s, Nike, Microsoft ir daugelio kitų, tad nenuostabu, kad patekti čia nori gausybė ambicingų žmonių. Sunkumas vienas – viza ir žalioji korta. Dažnai darbuotojams suteikiamos trumpalaikės darbo vizos, per šias atostogas jie gali apsistoti šalyje ribotą laiką. Tai – gana populiaru tarp lietuvių, ypa

studentų, kurie vyksta padirbėti vasarą. Vasarą JAV darbą organizuoja įmonės, turinčios įgaliojimus. Jos rengia paskaitas, edukacines programas ir paruošia planuojančius vykti, todėl nesklandumų tikrai nekils. Tai – patogus būdas papildomai uždirbti ir keliauti neišleidžiant daug pinigų. Dar viena karjeros galimybė – darbas JAV ambasadoje. Jei gautumėte tokį pasiūlymą, tektų dažnai lankytis Valstijose, o keliavimas taptų paprastesnis. Tad drąsiai ženkite naują žingsnį gyvenime ir nustebsite, kiek daug tai duos.

Skrydžiai į JAV

Skrydžiai iš JAV